Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 4 produktów.

Szlifierka do gładzi Eibenstock ETS 225

Brak opinii

Szlifierka do płyt izolacyjnych EWS 400

Brak opinii

Szlifierka do gładzi ELS 225

Brak opinii

Profesjonalne szlifierki do gładzi, przeznaczone do prac wykończeniowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo szlifierki oraz zestawy szlifierskie do gładzi , szlifierki do gładzi z wysięgnikiem tzw. żyrafy. Przed zakupem szlifierki do gładzi warto zwrócić uwagę na jej funkcjonalność. Aby zapewnić sobie maksymalną jakość i wydajność pracy, warto aby urządzenie posiadało takie funkcje jak:

Warto zwrócić również uwagę na moc szlifierki, prędkość obrotową i wielkość tarczy. Wielkość tarczy ma znaczenie, w przypadkach gdy mamy dużą powierzchnię do obróbki - wówczas przyda się większa np. 140 mm tarcza, na małe powierzchnie wystarczy mała 125 mm. Waga jest także istotnym elementem, głównie w przypadku wykonywania prac ciągłych.


Szlifierki do gładzi typu żyrafa, to elektronarzędzia które umożliwiają szybkie dotarcie do miejsc trudno dostępnych a wymagających szlifowania. Jednym z ważniejszych elementów doboru może być możliwość 100% dopasowania kąta nachylenia do płaszczyzny oraz praca przy ścianie i suficie.

Firma ECI oferuje tylko profesjonalne i sprawdzone rozwiązania. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń do Nas, odpowiadamy na wszystkie zapytania naszych klientów.