Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 4 produktów.

Szlifierki do gładzi, typu żyrafa, 125mm, 140 mm, profesjonalne

Profesjonalne szlifierki do gładzi, przeznaczone do prac wykończeniowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo szlifierki oraz zestawy szlifierskie do gładzi , szlifierki do gładzi z wysięgnikiem tzw. żyrafy. Przed zakupem szlifierki do gładzi warto zwrócić uwagę na jej funkcjonalność. Aby zapewnić sobie maksymalną jakość i wydajność pracy, warto aby urządzenie posiadało takie funkcje jak:

Warto zwrócić również uwagę na moc szlifierki, prędkość obrotową i wielkość tarczy. Wielkość tarczy ma znaczenie, w przypadkach gdy mamy dużą powierzchnię do obróbki - wówczas przyda się większa np. 140 mm tarcza, na małe powierzchnie wystarczy mała 125 mm. Waga jest także istotnym elementem, głównie w przypadku wykonywania prac ciągłych.


Szlifierki do gładzi typu żyrafa, to elektronarzędzia które umożliwiają szybkie dotarcie do miejsc trudno dostępnych a wymagających szlifowania. Jednym z ważniejszych elementów doboru może być możliwość 100% dopasowania kąta nachylenia do płaszczyzny oraz praca przy ścianie i suficie.

Firma ECI oferuje tylko profesjonalne i sprawdzone rozwiązania. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń do Nas, odpowiadamy na wszystkie zapytania naszych klientów.