Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 4 produktów.

Drabiny malarskie i dla tynkarzy

Przedstawiamy Państwu drabiny przeznaczone dla malarzy i tynkarzy, do stosowania w firmach budowlanych odczas wykończeń wnętrz. W naszej ofercie znajdują się drabiny, które dopasowane są funkcjonalnością do potrzeb w/w specjalistów. Dobra drabina malarska, wykonana jest z trwałych materiałów takich jak aluminium, stal lub drewno - a także posiada wykończenia z tworzyw sztucznych o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Drabiny malarskie drewniane

Drabina drewniana malarska występuje w formie rozstawnej, posiada od 3 do 7 (standardowo) stopni i umożliwia pracę na wysokości od 1 do nawet 4 metrów. Trwłość zapewnia drewno najwyższej klasy, odpowiednio suszone i impregnowane, odporne na warunki atmosferyczne. Każda drabina malarska wykonana z drewna posiada łańcuszek łączący oba elementy ze sobą, zapobiegając zbyt szerokiemu rozstawieniu drabiny.

Drabiny malarskie aluminiowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo równiez innowacyjne produkty z kategorii drabiny malarskie i dla tynkarzy. Są to drabiny składane PPP PLASTERERS/PAINTERS PLATFORM  Włoskiej marki Faraone. Innowacyjne, dlatego, iz umożliwiają przemieszczanie się wzdłuż ścian podczas pracy, bez konieczności schodzenia z drabin. Najwyższy stopień w tych drabinach, wykonany jest z kraty ortoftalowej (GRP) dzięki czemu, drabiny malarskie PPP PLASTERERS nie zbierają na nich zanieczyszczeń.  Malarze i tynkarze mają do wyboru 3 modele drabin malarskich aluminiowych, oferujących możliwość wykonywania pracy an wysokości od 298 cm do 350 cm. 

Drabina malarska