Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 15 produktów.

Wiertarki, ręczne, udarowe , jednobiegowe, dwubiegowe - elektronarzędzia niezbędne do większości prac w warsztacie czy na budowie.

Prezentujemy profesjonalne urządzenia przeznaczone do ciągłego i nadmiernego użycia. Umożliwiają wykonywanie dowolnych otworów z udarem lub bez, posiadamy również wiertarki kątowe przeznaczone do wykonywanie specjalnych prac. Do wiertarek o dużej mocy, wyposażonych w udar - stosuje się dłuta, które umożliwiają kucie ścian, chodników, płyt podłogowych, kafli oraz wszelkich innych materiałów budowlanych.

Niezależnie od tego czy jest to dom, czy firma - dobra wiertarka zawsze się przydaje. Dużo bardziej boli jej brak, niż widok gdy leży na półce. W każdym domu i firmie przyjdzie czas - gdy będzie nam niezbędna.
Jeśli jednak, zamierzamy pracować dużo, i będzie to nasze podstawowe narzędzie podczas wykonywania remontów (wiertarki dla firm budowlanych) to konieczne jest wybranie profesjonalnego urządzenia.

Wiertarki oferowane przez ECI pozwalają na wiercenie w drewnie, metalu, betonie, tworzywach sztucznych oraz innych materiałach pochodnych. Mogą one być wykorzystywane także do wkręcania wkrętów lub do mieszania farb, zapraw, tynków - jeśli tylko zastosujemy odpowiednią końcówkę (mieszadło).

Kolejnymi akcesoriami do wiertarek oferowanych na naszej stronie są: ściernica do drewna, metalu - rdzy, polerka. Warto się w nie wyposażyć.

W wiertarkach występują cztery opcje zasilania: ręczne, elektryczne, akumulatorowe, pneumatyczne.

Do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych należą oczywiście wiertarki zasilane prądem z gniazdka elektrycznego. Są to modele przeważnie: udarowe, bez-udarowe, kątowe oraz te , wyposażone w specjalistyczne funkcje.

Wszystkie modele wiertarek ECI różnią się od siebie: mocą, prędkością obrotów, przeznaczeniem, funkcjonalnością i ceną.

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych wiertarek dla dużych firm budowlanych i developerów od 1992 roku. Nie oferujemy tysięcy modeli, a jedynie te, które działają od ponad 15 lat bez jakichkolwiek problemów. Nasi klienci nie reklamują wiertarek, kupują kolejne gdy zajdzie taka potrzeba - te same, i u nas. Jeżeli masz problem z doborem wiertarki - napisz do Nas, odpowiadamy na każde zapytanie.