Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 33 produktów.

Stojak rolkowy do długich materiałów CRS

Brak opinii

Stojak rolkowy do długich materiałów RS

Brak opinii

Stojak rolkowy do długich materiałów VRS

Brak opinii

Podajniki rolkowe - rolotoki - prowadnice warsztatowe

Przenośniki rolkowe, zwane również prowadnicami rolkowymi warsztatowymi, to stosowane w większości profesjonalnych fabryk i warsztatów systemy transportu bliskiego, znacząco upraszczające procesy logistyczne w przedsiębiorstwie. A do tego, co najważniejsze - oszczędzające czas, a co za tym idzie - koszta. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Niemieckich projektantów, możemy zaproponować systemy które są konfigurowalne na różne sposoby: kąt pochylenia, odpowiednia wysokość, możliwość łączenia z innymi systemami transportu wewnątrzzakładowego. 

Charakterystyka podajników rolkowych METALKRAFT

W naszej ofercie posiadamy podajniki rolkowe - stoły w różnych modelach do wyboru, umożliwiając tym samym dopasowanie do różnej wielkości zakładów. Najprostszym mechanizmem jednym, do przemieszczania np. pił, szlifierek, wiertarek czy strugarek jest: Uniwersalny mechanizm jezdny. Kolejnym produktem są stojaki materiałowe z możliwością obciążenia nawet do 700 kilogramów, pojedyncze z możliwością łatwego przemieszczania. Wyższe modele wyposażone są w bezstopniowa regulację. Do niemalże wszystkich przenośników rolkowych stosujemy różnego typu rolki prowadzące, dostępne w naszej ofercie - wykonanae ze stali, stali ocynkowanej lub tworzywa sztucznego.

Są wykorzystywane zarówno w zakładach obróbki metali jak i stolarskich, do takich prac jak: wiercenie i frezowanie w profilach metalowych, drewnianych lub z tworzywa sztucznego. Mogą służyć jako transporter profili na produkcji. 

Podajniki rolkowe z elektronicznym systemem pomiarowym - wyposażone w ograniczniki długości, pomiar z taśmą magnetyczną, wskaźniki cyfrowe. To zdecydowanie bardziej zaawansowany system podajników rolkowych, wykorzystywany przez większe fabryki i warsztaty zajmujące się obróbką różnego typu materiałów.

Najbardziej zaawansowane systemy podajników rolkowych wyposażono w pomiar na skali oraz wózek oporowy, umożliwiając uzyskanie nośności na poziomie 300 kg na metr przenośnika. 

W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa dostarczymy Państwu odpowiednie rozwiązania, zachęcamy do kontaktu.