Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 2 produktów.

Podwójna śruba obrotowa DSR M

Brak opinii

Podwójna śruba obrotowa DSR U

Brak opinii

Punkty mocujące seria DSR

DSR to innowacyjny pierścień do podnoszenia, który został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i funkcjonalności podczas podnoszenia i obracania ładunków. Jest to podwójny pierścień obrotowy, który posiada możliwość obracania się o 180 ° oraz zakres obrotu 360 °, co umożliwia precyzyjne ustawienie ładunku.

Pierścień DSR wykonany jest ze stalowego pierścienia GRADUP, który pozwala na obracanie pod obciążeniem. Co więcej, każdy model posiada współczynnik bezpieczeństwa 4 lub 5, co oznacza, że siła zrywająca pierścienia jest czterokrotnie lub pięciokrotnie większa niż nośność wskazana w karcie technicznej.

Jeśli standardowy model DSR nie spełnia wymagań klienta, firma ECI oferuje możliwość zaprojektowania niestandardowych pierścieni podnoszących, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, każdy klient może mieć pewność, że otrzyma produkt odpowiadający jego wymaganiom.

Wszystkie pierścienie do podnoszenia dostarczane są z instrukcją obsługi oraz certyfikatem zgodności. Dzięki temu, użytkownicy mogą mieć pewność, że podnoszenie i obracanie ładunków odbywa się w sposób bezpieczny i niezawodny.