Żłobiarki do blachy, ręczne i elektryczne

Wyświetlanie 1 - 7 z 7 wyników
Wyświetlanie 1 - 7 z 7 wyników

Żłobiarki do blachy to wysokiej klasy, urządzenia przeznaczone do rowkowania.

Z perfekcyjną dokładnością wykonują rowki o różnych rozmiarach. Jesteśmy wiodącym dostawcą urządzeń warsztatowych w Polsce i Europie. Nie zalecamy zakupu Chińskich maszyn, które często są reklamowane, w wyniku czego klient i tak musi zdecydować się na profesjonalną maszynę. W dzisiejszych czasach profesjonalizm nie idzie w parze z taniością.  Oferowane przez nas żłobiarki do blachy austriackiej marki BERNARDO to pewne działanie i doskonała praca przez lata. Wysokiej jakości komponenty, łatwa obsługa i wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne to jedne z głównych atutów tych urządzeń.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa modele żłobiarek: żłobiarki ręczne oraz żłobiarki elektryczne.

Ręczne to urządzenia proste, najmniejszy model można montować w imadle lub na stole narzędziowym. Łatwa obsługa, prosta konstrukcja i niezawodność przez lata. Wszystkie modele wyposażone zostały w dodatkowe komplety walców. Dzięki żłobiarkom ręcznym, w mgnieniu oka wykonasz żłobienie oraz wywijanie blachy.

Żłobiarki elektryczne, wyposażone w silnik wysokiej jakości umożliwiają bardziej wydajną pracę od poprzedników, żłobiarek ręcznych. Zasilane prądem przemiennym o napięciu 400 V. Ten model żłobiarek również na wyposażeniu otrzymuje komplet dodatkowych walców. 

Wszystkie maszyny i urządzenia sprzedawane przez markę ECI posiadają zawsze komplet dokumentacji oraz pozwoleń i certyfikatów. Profesjonalizm to nasza domena od 1992 roku.

Najczęściej kupowane

Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel:
Kamil Pyclik
Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85
FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017