Newsy - ECI

01.03.2019r. Nowa wciągarka elektryczna model EKZT 501-1  

W naszej ofercie pojawił się nowy model wciągarki elektrycznej EKZT 501-1 o maksymalnym udźwigu 0,5t. To uniwersalne urządzenie zaprojektowane na podstawie  potrzeb dotychczasowych użytkowników i ich problem. 

 

28.02.2019r. Wydłużenie Modernizacji działu "Wózki Transportowe i Magazynowe".

Uprzejmie informujemy iż modernizacja zakładki "Wózki Transportowe i Magazynowe" potrwa co najmniej do 15 marca 2019 roku. Udało nam się wykonać sporą część pracy, dzięki czemu przeglądanie produktów jest już dużo przyjemniejsze. Zapraszamy do skorzystania z oferty, i przepraszamy za ewentualne problemy. 

 


04.02.2019r. Modernizacja działu "Wózki Transportowe i Magazynowe".

W dniach od 01.02.2019r. do 28.02.2019r., dział z ofert wózków transportowych będzie aktualizowany. W tym czasie moga pojawić się utrudnienia z odnalezieniem produktów, za co w chwili obecnej przepraszamy. Usprawniamy ten dział, tak aby wybór odpowiedniego rozwiązania był dla Państwa prostszy. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszej wspólpracy..

 . 

 


03.12.2018r. Aktualizacje strony ECI.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o aktualizacjach jakie miały miejsce w ostatnim czasie na anszej stronie. Udało nam się zaktualizować dział drabiny magazynowe, dzięki czemu wybór odpowiedniej dla Państwa warsztatu czy magazynu powinien byc teraz banalnie prosty. Uruchomiliśmy także nową wersję formularza do wyceny wciągarek, aby móc sprawnie przygotowywać naszym klientom najlepsze oferty. !. W dalszym ciągu rozwijamy nasz najnowszy dział "Poradnik", w którym znajduje się duża ilość cennej wiedzy dla osób poszukujących maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle.

 

 


25.09.2018r. Oferta pracy dla ślusarzy w firmie FORT S.C.

Firma FORT S.c, w związku z rozwojem, poszukuje doświadczonego ślusarza, do pracy w stale rozwijającym się młodym zespole. Zajmujemy się tworzeniem konstrukcji stalowych różnego typu. Szukamy osoby, która będzie potrafiła wykonać pracę na podstawie dostarczonej dokumentacji, zadba o porządek w miejscu pracy, będzie zaangażowana w rozwój własny i firmy. Gwarantujemy pracę w miłej atmosferze, w młodym i zgranym zespole. Od osób które się do Nas zgłoszą oczekujemy w dużym stopniu umiejętności obróbki metalu oraz obsługi elektronarzędzi, maszyn ślusarskich. Oferujemy pracę na pełny etat, dobre warunki finansowe z możliwością dalszego rozwoju.  Jeśli jesteś gotów na realizowanie dużych projektów w ciekawej firmie - napisz do nas. Możesz dołączyć również CV!.

Kontakt: biuro@fort.net.pl / Tel. 77 418 39 85.   

 


26.09.2018r. Nowości w ofercie

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nowymi produktami dostępnymi w Naszej ofercie. Są to między innymi profesjonalne prasy warsztatowe, nowy opatentowany podnośnik hydrauliczny typu żaba, prostowniki samochodowe i elektryczne ładowarki. Wszystkie urządzenia dostępne są w kategorii Narzędzia warsztatowe.   

 


16.08.2018r. Filtry

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejną funkcjonalność, jaką jest opcja "Filtry". Dzięki niej, w łatwy sposób możecie Państwo filtrować kategorie produktów które was interesują. Ze względu na dużą ilość, ponad 1800 produktów na naszej stronie, proces ukończenia filtrów może potrwać jeszcze przez jakiś czas. W chwili obecnej tę funkcjonalność można wykorzystać w dziale "Drabiny". O ukończeniu wszystkich filtrów w naszym sklepie, poinformujemy osobnym komunikatem.

 


08.08.2018r. Oferta Pracy

Firma Fort s.c. oferuje pracę na pełny etat na stanowisko sprzedawcy w agencji gazów technicznych w Kluczborku. Oczekiwania wobec kandydata to: - wykształcenie min. średnie, otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, kultura osobista, odpowiedzialność, organizacja pracy, obsługa komputera i programów do zarządzania sprzedażą, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego. Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne.

Do obowiązków kandydata należeć będzie:

- Aktywne poszukiwanie nowych oraz obsługa bieżących klientów
- Obsługa telefoniczna,
- Dostawy gazów (Wymagane prawo jazdy kat. B)
- Wystawianie faktur i paragonów (utrzymywanie porządku w dokumentacji)
- Wprowadzanie danych do programu komputerowego (Obsługa Windows-a)
- Wydawanie towaru z magazynu
- Obsługa dostaw, kontrola stanów magazynowych, składanie zamówień w centrali

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kamil@eci.com.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 


06.08.2018r. Nowe funkcjonalności

Szanowni Państwo. Udało nam się ukończyć kolejny etap wdrażania nowych, lepiej działających funkcjonalności naszego serwisu. Są to przede wszystkim: formularze zapytania, które znajdują się przy każdym produkcie. W prosty sposób, udostępniając swój adres e-mail oraz treść zapytania można skontaktować się z obsługą naszego sklepu w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie lub oferty dotyczącej danego produktu. Kolejną nowością jest Katalog 2018 który obrazuje asortyment który można u Nas zakupić. Odświeżona stopka naszej strony to kolejna funkcjonalność, i łatwy dostęp do wielu zakładek, a także polecanych i najczęściej kupowanych produktów. MENU zmieniło kolory na jaśniejsze, jest dużo bardziej przejrzyste i umożliwia łatwe poruszanie się po całym serwisie ECI.com.pl.

W kolejnych dniach planujemy wdrożyć nowoczesny system połączeń z klientami naszej firmy. Więcej informacji już niebawem.

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół ECI


27.07.2018r. Profil na Facebook-u

Zapraszamy serdecznie do polubienia i śledzenia Naszego nowego profilu w serwisie Facebook-a. Ze względów czysto technicznych, musieliśmy usunąć poprzedni profil i założyć nowy. Zachęcamy do ponownego polubienia i udostępniania umieszczanych tam treści. 

Link do Naszego profilu

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół ECI


26.07.2018r. Nowa wersja strony Internetowej

Szanowni Państwo!. Uprzejmie informujemy, iż zaktualizowaliśmy szatę graficzną naszej strony. Ale to nie wszystko. Największą jak dotąd zmianą, jest szybkość działania, która również została w znacznym stopniu zwiększona poprzez zmniejszenie ilości zapytań kierowanych do baz danych. Uprzejmie informujemy że obecnie trwają jeszcze prace, nad kolejnymi udoskonaleniami,  te zaś sprawią, że korzystanie ze strony ECI, będzie jeszcze bardziej przyjemne.

Strona zyskała nowe bardziej przejrzyste menu, a także zupełną nowość w postaci skróconego menu w górnym pasku nawigacyjnym serwisu "Kategorie Produktów". Pojawił się także link do działu "Poradnik" w którym znajdziecie Państwo, pisane na bieżąco, artykuły eksperckie, dotyczące asortymentu który jest do kupienia w naszej firmie. 

W związku z powyższym, wszelkie błędy jakie mogą wystąpić w trakcie korzystania z naszej strony, są efektem prowadzonych prac. W przypadku problemów ze znalezieniem produktu - prosimy o kontakt za pomocą formularza lub dzwoniąc na naszą infolinię + 48 77 418 39 85.

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół ECI

 Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017