Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Drabina do słupów typ DRN-22

Drabina do słupów typ DRN-22
Brak opinii

Drabiny typu DRN-22 służą do pracy w ustawieniu pionowym przy słupach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych. Kształt podpór zapewnia prawidłowe ustalenie i zamocowanie drabiny do słupa zarówno okrągłego, prostokątnego, ośmiokątnego lub innego

Drabina do słupów typ DRN-22

Drabina spełnia wymagania norm europejskich EN 131-2 oraz EN 353-1

Drabiny typu DRN-22 służą do pracy w ustawieniu pionowym przy słupach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych. Kształt podpór zapewnia prawidłowe ustalenie i zamocowanie drabiny do słupa zarówno okrągłego, prostokątnego, ośmiokątnego lub innego. Drabiny DRN-22 charakteryzują się mocną i lekką konstrukcją oraz prostym i szybkim montażem i demontażem poszczególnych przęseł.

Jedna z bocznic drabiny posiada prowadnicę przystosowaną do współpracy z przesuwnym urządzeniem samozaciskowym USM-1 (Nr kat. 060790) z łącznikiem amortyzującym. Urządzenie samozaciskowe po przypięciu do zaczepu piersiowego szelek bezpieczeństwa przemieszczajacego się po drabinie montera tworzy podsystem zabezpieczający przed upadkiem z wysokości.

Do wykonywania prac pod napięciem można zmontować drabinę z segmentami izolacyjnymi SI-22 (jednym lub kilkoma).

Żądaną wysokość drabiny można uzyskać dobierając przęsła wg tabeli. Dodatkową możliwość regulacji wysokości drabiny, ze stopniowaniem co 0,28 m, uzyskujemy wykorzystując przęsło górne jak na fotografii. W takim przypadku przęsło górne musi być wyposażone w drugie urządzenie samozaciskowe.

Funkcjonalność drabiny zwiększa wyposażenie dodatkowe: podstawki, podest oraz bloczek transportowy.

 

DANE TECHNICZNE:

przęsło górnel = 2,24mprzęsło środkowel = 2,24mprzęsło dolnel = 2,24m
l = 2,52ml = 2,52ml = 2,52m
l = 2,80ml = 2,80ml = 2,80m

 

Pliki do pobrania:

Opinie