Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Hydrauliczna giętarka ręczna REMS HYDRO-SWING - gięcie do 90°

Hydrauliczna giętarka ręczna REMS HYDRO-SWING - gięcie do 90°
Hydrauliczna giętarka ręczna REMS HYDRO-SWING - gięcie do 90° Hydrauliczna giętarka ręczna REMS HYDRO-SWING - gięcie do 90° Hydrauliczna giętarka ręczna REMS HYDRO-SWING - gięcie do 90° Hydrauliczna giętarka ręczna REMS HYDRO-SWING - gięcie do 90°
Brak opinii

REMS HYDRO-SWING - Oszczędzajaca wysiłek hydrauliczna giętarka ręczna do dokładnego gięcia rur w zakresie do 90°. Idealna do prac na miejscu montażu. Dla rzemiosła i przemysłu. Na plac budowy i do warsztatu.

Hydrauliczna giętarka ręczna REMS HYDRO-SWING - gięcie do 90°

Oszczędzajaca wysiłek hydrauliczna giętarka ręczna do dokładnego gięcia rur w zakresie do 90°. Idealna do prac na miejscu montażu. Dla rzemiosła i przemysłu. Na plac budowy i do warsztatu.


Miękkie rury miedziane, także cienkościenne Ø 10 – 22 mm, Ø ⅜ – ⅞", s ≤ 1 mm
Miękkie rury miedziane izolowane Ø 10 – 18 mm, Ø ⅜ – ⅝" s ≤ 1 mm
Rury do systemów zaciskowych:

  •     ze stali nierdzewnej Ø 12 – 22 mm, s ≤ 1,2 mm
  •     Z C-Stali miękkie, izolowane Ø 12 – 18 mm, s ≤ 1,2 mm

Miękkie stalowe rury precyzyjne Ø 10 – 22 mm, s ≤ 1,5 mm
Rury wielowarstwowe Ø 14 – 32 mm


REMS Hydro-Swing – gięcie rur tam gdzie są montowane. Uniwersalna giętarka dla wielu rodzajów rur. Niemęcząca praca dzięki zastosowaniu siłownika hydraulicznego.

REMS Hydro-Swing – gięcie rury w miejscu jej układania. Uniwersalna do wielu rodzajów rur. Niemęcząca praca dzięki olejowo-hydraulicznemu przeniesieniu siły

Uniwersalne zastosowanie

W technice sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i hydraulice. Również do rur grzewczych cienkościennych i gładkich miedzianych wg EN 1057, oraz rur w systemach połączeń zaciskowych.

Oszczędność kosztów

Giętarka dzięki zaoszczędzeniu kształtek amortyzuje się po niewielu gięciach. Redukcja kosztów zakupu kształtek, składowania, pozyskania. Ograniczenie miejsc lutowania, zaciskania i czasu pracy. Zwiększona pewność instalacji przez zmniejszenie ilości połączeń rur

Napęd

Hydrauliczny napęd z siłownikiem hydraulicznym z wysokiej jakości walcowanej rury hydraulicznej. Ergonomiczna dźwignia posuwu umożliwia wytwarzanie ciśnienia ręczną pompą hydrauliczną z niewielką siłą. Zabezpieczenie przed przeciążeniem posuwu hydraulicznego w przednim skrajnym położeniu tłoka i zawory nadciśnieniowe, gwarantują bezpieczeństwo pracy.

Konstrukcja

Mocny, kompaktowy napęd z zamkniętym, nie wymagającym konserwacji systemem hydraulicznym. Poręczna i lekka, tylko 2,4 kg. Nadająca się wszędzie do zastosowania, z wolnej ręki, także w bardzo ciasnych miejscach. Łatwa, szybka praca, np. gięcie rury miedzianej Ø 22 mm w zaledwie 18 s. Oznakowane segmenty gnące zapewniają precyzyjne gięcie.Możliwość wykonywania łuków wypukłych i piętrowych. Lekka, szybka wymiana segmentów gnących. Nośnik ślizgu H-S Ø 10 – 26 mm, obracany odpowiednio do giętego rozmiaru rury, ze ślizgami do rur Ø 10 – 26 mm, ⅜ – ⅞". Nośnik ślizgu Ø 32 mm ze ślizgami do rur Ø 32 mm.

Segmenty gnące i elementy poślizgowe

Segmenty gnące i ślizgi z wysoko wytrzymałego, o wysokich własnościach ślizgowych, wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu lub segmenty gnące z aluminium. Segmenty gnące patrz tabela 125

 

REMS HYDRO-SWING KARTA KATALOGOWA

ZESTAWY REMS HYDRO-SWING 

Opinie