Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Maszyna do czyszczenia dachu i elewacji budynków - LAUTUS I

Maszyna do czyszczenia dachu i elewacji budynków - LAUTUS I
Maszyna do czyszczenia dachu i elewacji budynków - LAUTUS I Maszyna do czyszczenia dachu i elewacji budynków - LAUTUS I Maszyna do czyszczenia dachu i elewacji budynków - LAUTUS I
Brak opinii

Urządzenie przeznaczone do utrzymywania czystości budynku na zewnątrz. W pełni zautomatyzowana innowacyjna maszyna dostępna w ECI, która zadba o czystość każdego biurowca i nie tylko. Poznajcie LAUTUS I - przeznaczony dka firm budowlanych relizujących elewacje biurowców i zajmujących się eksploatacją budynków.

Maszyna do czyszczenia dachu i elewacji budynków - LAUTUS I

Firma ECI oferuje Państwu metodę mycia polegającą na zawieszeniu na dachu budynku maszyny myjącej na specjalnym przestawianym żurawiu z wyciągarką linową (budynki z wolnym dachem) albo specjalnym systemie do przemieszczania platform wzdłuż fasady opartym na monoszynach.

Maszyna myjąca dzięki wyciągarce porusza się w pionie „góra-dół” a elementy myjące w postaci szczotki walcowej i/lub szczotek pracujących horyzontalnie myją elewację. Dysze umocowane nad szczotkami spryskują powierzchnie wodą demineralizowaną dostarczaną ze stacji do dejonizacji wody ulokowanej na dachu budynku.

LAUTUS I wyposażony jest w system dozowania dwóch rodzajów środków chemicznych zależnie od cyklu mycia. Zmiana rodzaju środka chemicznego może być realizowana w każdej chwili pracy urządzenia i na każdej wysokości. Daje to możliwość pokrywania elewacji specjalistycznymi preparatami zmieniającymi napięcie powierzchniowe elewacji utrudniając osadzanie się zanieczyszczeń.

Konstrukcja urządzenia LAUTUS I pozwala na rozbudowę urządzenia o dodatkowe funkcjonalności np. dodatkowe szczotki horyzontalne domywające poziome zagłębienia i przeszkody, suszenie elewacji poprzez wydmuch wody z szczelin elewacji, domywanie wewnętrznych krawędzi budynku poprzez zastosowanie dodatkowej szczotki krańcowej.

Nasza oferta skierowana jest do firm budowlanych realizujących elewacje biurowców, firm profesjonalnie zajmujących się myciem elewacji oraz zarządców nieruchomości podczas eksploatacji budynków.

Powyższy produkt dostępny jest na specjalne zamówienie - w celu uzyskania większej ilości informacji oraz oferty cenowej, zapraszamy do kontaktu.

Opinie