Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Wózek posypowy do rozsypywania piasku soli zasięg 1 - 4 m pojemność 50 litrów

Wózek posypowy do rozsypywania piasku soli zasięg 1 - 4 m pojemność 50 litrów
Wózek posypowy do rozsypywania piasku soli zasięg 1 - 4 m pojemność 50 litrów Wózek posypowy do rozsypywania piasku soli zasięg 1 - 4 m pojemność 50 litrów Wózek posypowy do rozsypywania piasku soli zasięg 1 - 4 m pojemność 50 litrów Wózek posypowy do rozsypywania piasku soli zasięg 1 - 4 m pojemność 50 litrów Wózek posypowy do rozsypywania piasku soli zasięg 1 - 4 m pojemność 50 litrów Wózek posypowy do rozsypywania piasku soli zasięg 1 - 4 m pojemność 50 litrów
5 opinii (5.0)
Wózek posypowy do zastosowania na dużych obszarach ( 50 litrów pojemności )
Koła dętkowe
Konstrukcja ze stali nierdzewnej (osie, rama)
Szerokość rozsiewu od 1 do 4 m ( w zależności od prędkości poruszania )
Popychacz z potrójnie regulowaną długością i wysokością

Wózek posypowy do rozsypywania piasku soli zasięg 1 - 4 m pojemność 50 litrów

W okresie zimowym, zwłaszcza w trakcie niskich temperatur miejsca takie jak: chodniki, pasy dla pieszych, ścieżki narażone są na oblodzenie. Z pomocą przychodzą wózki posypowe, za pomocą których w szybki i łatwy sposób rozsypuje się piasek czy sól. Specjalny mechanizm rozsypujący nie zacina się, jest wydajny i przede wszystkim precyzyjne rozsypuje piasek na wybranej powierzchni. Wózek posypowy 50 litrów to jeden z większych modeli, przeznaczony do zastosowania przy domach, budynkach wielorodzinnych, wokół szkół, ośrodków sportowych i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużą powierzchnią do posypania. 

Konstrukcja wózka została wykonana ze stali nierdzewnej, i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Zbiornik wraz z urządzeniem spustowym wykonano z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Użytkownik może w łatwy i szybki sposób zmienić intensywność rozsypywania materiału. Wózek posypowy 50 l umożliwia rozsiew w szerokości od 1 do 4 metrów, co uzależnione jest od prędkości poruszania.

Jako jeden z najnowszych modeli, udoskonalono oś, która teraz jest ze stali nierdzewnej. Popychacz posiada potrójną możliwość regulacji wysokości i długości. Dodatkowo w modelu 50 litrowym użytkownik ma do wykorzystania składaną podporę. 

Wszystkie wózki posypowe ECI dostarczane są w stanie rozłożonym, należy je samodzielnie złożyć. Dostarczamy instrukcję dzięki której złożenie zajmuje mało czasu i jest banalnie proste.

Najważniejsze cechy wózka posypowego 50 litrów:

  • Do wykorzystania na dużych powierzchniach mieszkalnych i handlowych
  • Do rozsypywania soli, piasku, nawozów, materiałów sypkich
  • Solidna konstrukcja
  • Osie ze stali nierdzewnej
  • Rama ze stali nierdzewnej
  • Popychacz potrójnie regulowany w zakresie wysokości i długości
  • Składana podpora
  • Koła z gumy wraz z dętką

Opinie

Zweryfikowany zakup

Dobra jakość

Dobra jakość i cena, polecam.

Zweryfikowany zakup

Czytelna instrukcja

W porównaniu do innych produktów ten charakteryzuje się dobra jakością wykonania i czytelną instrukcją, co dla niektórych jest bardzo pomocne przys kładaniu. Polecam serdecznie wszystkim.

Zweryfikowany zakup

Produkt zgodny z opisem

Produkt zgodny z opisem.

Zweryfikowany zakup

Polecam

W te największe mrozy sprawdził się super . Piasek i sól równo sypie, mogę polecić!

Zweryfikowany zakup

Polecam

Super polecam.