Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Sekator do cięcia blach model PRO14 Beaver

Sekator do cięcia blach model PRO14 Beaver
Brak opinii

Model ten należy do rodziny urządzeń popularnie zwanej sekatorami do cięcia blach. Nasz model posiada jednak unikalne rozwiązania znacznie rozszerzające jego możliwości. Wózek PRO14 może poruszać się po kładzionych na blachę torach z pryzmatycznymi rowkami prowadz.cymi lub może jeździć bezpośrednio po blasze (jazda swobodna). Wyposażony jest w sprzęgło które umożliwia załączanie i rozłączanie napędu i to zarówno przy jeździe po torze jak i bezpośrednio po ciętym elemencie. Przy jeździe swobodnej jakość cięcia gwarantowana jest przez stabilne prowadzenie wózka kołami napędowymi, a zamontowany z tyłu wózka "ogon" z kółkiem obrotowym umożliwia operatorowi nadanie żądanego toru jazdy. Oferowany osprzęt umożliwia stosowanie zarówno palników ręcznych jak i maszynowych oraz uchwytów spawalniczych. W osprzęcie dodatkowym oferowany jest też specjalny, mocowany pod podwoziem cyrkiel, który umożliwia wycinanie otworów w zakresie średnic od ø100 mm do ø2000 mm. Wózek zasilany jest bateri. o dużej pojemności lub zasilaczem sieciowym mocowanym w miejsce gniazda baterii.

Oferowany model wózka - PRO 14 zawiera w zestawie uchwyt palnika maszynowego. Jako opcja dodatkowa jest możliwość wyposażenia wózka w uchwyt uniwersalny, w celu zamocowania np. palnika ręcznego acetylenowo-tlenowego lub plazmy.

 

Wyposażenie standardowe:

  • wózek PRO 14 BEAVER
  • tor jezdny (2 szt x 1,5m)
  • ładowarka baterii
  • zespół uchwytu palnika maszynowego do cięcia
  • bateria 14,4V
  • ładowarka baterii

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE:

 

 

Napięcie zasilaniabateria 14,4V (3Ah) lub 110VAC/230VAC
Jazda wózkapo torze (napęd mechaniczny)
Prędkość jazdyregulowana 100-1800 mm/min
Siła uciągu40N
Luzowanie kół napędowychsprzęgło (dźwignia)
Wymiary wózka425x192x200 mm
Masa14 kg
Regulacja palnikapozioma max. 200mm (pokrętło), pionowa HP=136-228 mm (dźwignie), pionowa - na dł. zębatki palnika (pokrętło), kątowa 0-60 stop. (dźwignie)

 

 

Pliki do pobrania:

DANE TECHNICZNE

Opinie