Piła taśmowa, przecinarki taśmowe do obróbki metalu 230/400V - ECI

Piła taśmowa, przecinarki taśmowe do obróbki metalu 230/400V

Wyświetlanie 1 - 30 z 59 wyników
Wyświetlanie 1 - 30 z 59 wyników

Piła taśmowa, przecinarki taśmowe do obróbki metalu 230/400V

To urządzenia do cięcia materiałów, znajdujące zastosowanie w niemalże każdym warsztacie i firmie produkcyjnej. Niezależnie od tego, czy pracujesz z drewnem, tworzywem czy metalami - mamy dla Ciebie przecinarkę do prac zarówno lekkich, jak i ciężkich. Oferujemy wyłącznie modele pił tasmowych, które działają przez wiele lat i są sprawdzone przez tysiące użytkowników. Są to maszyny niemieckiej marki OPTIMUM, która zawsze oferuje urządzenie bardziej dopasowane do potrzeb od konkurencji. Więcej informacji uzyskasz w zapytaniu ofertowym.

Przecinarka piła taśmowa 230 / 400 V

Przecinarka taśmowa to bardzo funkcjonalne i łatwe w obsłudze urządzenie.Ich główną zaletą jest duża dokładność cięcia, stosunkowo cicha i bezpieczna praca ponieważ nie wytwarzają iskier oraz temperatury w przeciwieństwie np. do przecinarek tarczowych. Posiadamy maszyny zarówno o napięciu 230 V jak i 400V, oferujące sprawne - ręczne, pół automatyczne i automatyczne cięcie.Trwałe i niezawodne narzędzie do wykonywania ciągłych prac to dzisiaj podstawa zachowania ciągłości produkcyjnej. Warto zainteresować się rozwiązaniami które są sprawdzone i polecane przez innych. Takie są przecinarki i piły taśmowe oferowane przez ECI, poczynając od małych i lekkich modeli przeznaczonych do ręcznych prac majsterkowych, wyposażenia mobilnych serwisów, lub jako wyposażenie na budowie, poprzez uniwersalne przecinarki idealnie sprawdzające się w usługowych zakładach ślusarskich i rzemieślniczych oraz mniejszej produkcji, do najbardziej zaawansowanych przecinarek półautomatycznych i przecinarek automatycznych przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych. Posiadamy w ofercie przecinarki wyposażone m. in. w regulację prędkości posuwu taśmy, regulowane prędkości opadania, regulację kąta cięcia, układ chłodzenia cieczą itd. oraz akcesoria, takie jak np. podajniki rolkowe i stojaki  oraz taśmy tnące. Dodatkowo piłę taśmową można w zasadzie dowolnie dobrać do gabarytów ciętych materiałów.


Oferujemy przecinarki przeznaczone do cięcia różnego rodzaju materiałów oraz charakteru wykonywanych prac. W zależności od potrzeb, przygotujemy odpowiednią ofertę.

Nie wiesz jaką przecinarkę wybrać? Zapraszamy do krótkiego poradnika.

Po szczegółową ofertę i więcej informacji zapraszamy do naszego działu handlowego - kontakt


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017