Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Drabina dielektryczna dwuelementowa przystawna 3-5 m

Drabina dielektryczna dwuelementowa przystawna 3-5 m
Drabina dielektryczna dwuelementowa przystawna
Brak opinii
Wysokość pracy: 3,00 - 5,00 m
Materiał:aluminium, materiał izolacyjny
Przeznaczenie: branża energetyczna
Do pracy pod napięciem: tak

Wysokiej jakości drabina izolacyjna stworzona została z myślą o profesjonalnej pracy przy urządzeniach pod napięciem. Wykonana zgodnie z wymogami normy PN-EN 131.

Drabiny z włókna szklanego zyskują coraz większe uznanie wśród użytkowników w Polsce i na świecie. Dlatego firma ECI wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów ciągle poszerza asortyment drabin izolowanych do pracy pod napięciem.

Drabiny z tworzywa GFK czyli drabiny z włókna szklanego produkowane są przez polskich i zagranicznych producentów głównie pod zamówienie. Jest to spowodowany tym , że proces wytwarzania takiej drabiny jest dosyć czasochłonny a co za tym idzie dosyć kosztowny.

Nie mniej jednak opłaca się inwestować w innowacyjne rozwiązania które podnoszą standard i bezpieczeństwo pracy na drabinie. Drabiny Izolowane do pracy pod napięciem trafiają głównie do firm Energetyczny, Monterskich, oraz remontowo-budowlanych gdzie istnieje ryzyko przeskoczenia iskry, wytworzenia się łuku elektrycznego lub występuje poważne zagrożenie porażenia prądem.

Przy pracach remontowych gdy nie wiem co jest pod ścianą łatwo o porażenie prądem np. podczas kucia ścian czy wiercenia. Dlatego dobrym wyborem dla każdej firmy wykonującej podobne czynności będzie zakup drabiny dielektrycznej z tworzywa sztucznego przeznaczonej do pracy pod napięciem.

Dla energetyki posiadamy specjalne drabiny z podporami bocznymi umożliwiającymi pracę nawet bez podparcia w terenie lub przy dużych transformatorach i rozdzielniach prądu. Zmieniające się co chwilę przepisy oraz wdrażanie nowych procedur BHP wymaga w coraz większym stopniu zastępowanie klasycznych drabin, drabinami izolowanymi z włókna szklanego. Zaletą takiej drabiny jest izolacja do nawet 50kV. Kolejnym argumentem „ZA” jest waga takiej drabiny – dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego GFK potocznie zwanego włóknem szklanym drabiny są bardzo lekkie. Zastosowanie tego materiału zapewnia nam także anty-korozyjność przydającą się w pracach pod chmurką oraz w terenie.

Drabiny dielektryczne to także dobre rozwiązania dla producentów czułej elektroniki gdzie nawet małe wyładowanie elektrostatyczne może uszkodzić czułe elementy elektroniczne.

Zainteresowanie drabinami z tworzywa sztucznego ciągle wzrasta wśród pracowników kolei PKP oraz firm obsługujących trakcje kolejowe. Sprawdzą się one także w firmie z branży IT takich jak kablówki, internet światłowodowy, oraz telekomunikacja.

Zakup odpowiedniego sprzętu umożliwi pracownikom swobodną i nieskrępowaną pracę przy każdym obiekcie inżynieryjnym.

Drabina dielektryczna dwuelementowa przystawna 3-5 m

Drabina przeznaczona do pracy przy urządzeniach elektrycznych i wszelkich pracach pod napięciem. Jest to model który przeznaczony został do użytku w branży energetycznej i przemysłowej. Drabinę wykonano z dwóch elementów z aluminium i materiału izolacyjnego.Drabiny dostępne w wymiarach:


Składana

  • 2x3m 
  • 2x3,5m 

Rozkładana systemem rolkowym

  • 2x3m 
  • 2x3,5m 
  • 2x4m 
  • 2x5m

Opinie