Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Podest drabinowy MPS - wysokość robocza 5.5 - 10.5m

Podest drabinowy MPS - wysokość robocza 5.5 - 10.5m
Podest drabinowy MPS Podest drabinowy MPS Podest drabinowy MPS Podest drabinowy MPS
Brak opinii
Wysokość pracy: 5,50 - 10,50 m
Podpory stabilizujące: Tak
Typ drabiny: Rozstawna
Materiał: Włókno szklane

Podest drabinowy MPS - jest to specjalnie zaprojektowane zabezpieczenie drabiny w miejscu gdzie nie ma jej o co oprzeć a wymagane jest jej użycie.

Podest drabinowy MPS - wysokość robocza 5.5 - 10.5m

Podest drabinowy MPS - jest to specjalnie zaprojektowane zabezpieczenie drabiny w miejscu gdzie nie ma jej o co oprzeć a wymagane jest jej użycie. Umożliwia bezpieczną pracę użytkownika na dużej wysokości, gwarantuje stabilność i ochronę przed upadkiem. W zestawie znajdą Państwo: izolowaną drabinę wykonaną z włókna szklanego, wyposażenie stabilizujące, dwie podpory teleskopowe, system chroniący przed upadkiem z wysokości podczas pracy.

Z przodu konstrukcji znajdują się niezależne podpory stabilizujące z możliwością ich zdjęcia. Dzięki temu rozwiązaniu możemy korzystać z drabiny również bez ich użycia.

Podest drabinowy MPS wykorzystywany jest gdy użytkownik nie ma możliwości dotarcia podnośnikiem elektrycznym do miejsca docelowego, brak możliwości oparcia drabiny  o ścianę, przy konstrukcjach niepewnych co do przystawiania drabin. 

Drabiny z włókna szklanego zyskują coraz większe uznanie wśród użytkowników w Polsce i na świecie. Dlatego firma ECI wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów ciągle poszerza asortyment drabin izolowanych do pracy pod napięciem.

Drabiny z tworzywa GFK czyli drabiny z włókna szklanego produkowane są przez polskich i zagranicznych producentów głównie pod zamówienie. Jest to spowodowany tym , że proces wytwarzania takiej drabiny jest dosyć czasochłonny a co za tym idzie dosyć kosztowny.

Nie mniej jednak opłaca się inwestować w innowacyjne rozwiązania które podnoszą standard i bezpieczeństwo pracy na drabinie. Drabiny Izolowane do pracy pod napięciem trafiają głównie do firm Energetyczny, Monterskich, oraz remontowo-budowlanych gdzie istnieje ryzyko przeskoczenia iskry, wytworzenia się łuku elektrycznego lub występuje poważne zagrożenie porażenia prądem.

Przy pracach remontowych gdy nie wiem co jest pod ścianą łatwo o porażenie prądem np. podczas kucia ścian czy wiercenia. Dlatego dobrym wyborem dla każdej firmy wykonującej podobne czynności będzie zakup drabiny dielektrycznej z tworzywa sztucznego przeznaczonej do pracy pod napięciem.

Dla energetyki posiadamy specjalne drabiny z podporami bocznymi umożliwiającymi pracę nawet bez podparcia w terenie lub przy dużych transformatorach i rozdzielniach prądu. Zmieniające się co chwilę przepisy oraz wdrażanie nowych procedur BHP wymaga w coraz większym stopniu zastępowanie klasycznych drabin, drabinami izolowanymi z włókna szklanego. Zaletą takiej drabiny jest izolacja do nawet 50kV. Kolejnym argumentem „ZA” jest waga takiej drabiny – dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego GFK potocznie zwanego włóknem szklanym drabiny są bardzo lekkie. Zastosowanie tego materiału zapewnia nam także anty-korozyjność przydającą się w pracach pod chmurką oraz w terenie.

Drabiny dielektryczne to także dobre rozwiązania dla producentów czułej elektroniki gdzie nawet małe wyładowanie elektrostatyczne może uszkodzić czułe elementy elektroniczne.

Zainteresowanie drabinami z tworzywa sztucznego ciągle wzrasta wśród pracowników kolei PKP oraz firm obsługujących trakcje kolejowe. Sprawdzą się one także w firmie z branży IT takich jak kablówki, internet światłowodowy, oraz telekomunikacja.

Zakup odpowiedniego sprzętu umożliwi pracownikom swobodną i nieskrępowaną pracę przy każdym obiekcie inżynieryjnym.

 

Specyfikacja techniczna:

ModelWysokość robocza
2 x 3,0 m - DM 002305,5 m
2 x 3,5 m - DM 002356,5 m
2 x 4,0 m - DM 002407 m
2 x 5,0 m - DM 002508,5 m
2 x 6,0 m - DM 0026010,5 m
3 x 3,0 m - DM 003307,5 m
3 x 3,5 m - DM 003358,5 m

Opinie