Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów.

Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów.
Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów. Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów. Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów. Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów.
Brak opinii

Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów. Konstrukcja wykonana z aluminium. Wykorzystywana i dostosowana do obsługi pociągów zarówno osobowych jak i towarowych.

Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów.

Platforma, schody z podestem do obsługi pociągów. Konstrukcja wykonana z aluminium. Wykorzystywana i dostosowana do obsługi pociągów zarówno osobowych jak i towarowych. Oferowane przez nas platformy wyposażone w schody, podesty, poręcze i wszelkie niezbędne zabezpieczenia dostosowane do potrzeb klienta oferują pracę przy bocznych ścianach maszyn jak i bezpośrednio nad nimi. Umożliwiamy rozbudowanie platformy do pociągów we współpracy z zamawiającym.

Jedno oraz dwustronne platformy robocze do obsługi pociągów z połączeniem nad pociągiem - umożliwiają pełną obsługę naprawczą i serwisową dowolnego składu.  Długość pomostu roboczego dostosowania jest do typu obsługiwanego pociągu. Z pomostów można korzystać pojedynczo lub łączyć je ze sobą. Podesty wyposażone są w koła z hamulcami umożliwiające łatwe przemieszczanie platform a także ich należyte zabezpieczenie przed przesunięciem. Barierki ochronne przy schodach oraz na platformie zapewnią optymalną ochronę przed upadkiem. Platformy robocze do obsługi pojazdów trakcyjnych wykonywane są wg. Obowiązujących norm np. EN 131 oraz jako dojścia do maszyn i urządzeń wg. EN 14122.

 

PLATFORMY ROBOCZE ZE SCHODAMI DO OBSŁUGI POCIĄGÓW

  • wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami
  • wykonane w 100% z aluminium
  • odpowiednio zabezpieczone przed możliwością upadku
  • schody szerokie umożliwiające łatwe wchodzenie i schodzenie z platformy
  • możliwość dostawiania dodatkowych platform
  • jedna platforma dla obsługi całego pociągu
  • wysokiej jakości koła jezdne z hamulcami
  • konstrukcja dostosowana do potrzeb i wymiarów klienta
  • odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne 

Opinie